29 paź 2011

Hotel Voyages Sails in the Desert - Australijski Outback!


Kto z nas nie marzy o podróży życia na Antypody? Tajemnicza, ogromna i gorąca Australia przyciąga w ostatnich latach jak magnes. Co ciekawe nie jest już ona traktowana jako kraj dla "rasowych podróżników", którzy z plecakami, w butach trekkingowych przemierzają dzikie lasy deszczowe czy pustynie. Dzisiaj Australia to mekka masowej turystyki, a bodaj najbardziej znaną atrakcją turystyczną Australii, a może i świata jest Ayers Rock!


W języku Aborygenów nazywana Uluru - święta góra, w której każda szczelina ma jakieś 
znaczenie dla wyznawców religii pierwotnych i totemistów. Tuż obok jednego z 10 Nowych Naturalnych Cudów Świata wybudowano 5-gwiazdkowy Hotel Voyages Sails in the Desert, należący do sieci hotelowej Voyages.


Wyjątkowa architektura Resortu Hotelowego, która rzeczywiście przypomina żagle rozpięte nad pustynią jest to widok niepowtarzalny i jedyny taki na świecie. W odległości 6 kilometrów od lotniska w miejscowości Ayers Rock znajduje się niezwykła osada zbudowana dla wygody tych, którzy wpadają na chwilę, aby zobaczyć Uluru. Dla posiadaczy zasobniejszych portfeli przygotowano 15 "Eko - namiotów" Longitude 131, które są przykładem najlepszych praktyk stosowanych we współczesnej ekoturystyce. Panele słoneczne do ogrzewania nocą, kiedy temperatura spada poniżej zera oraz kabiny prysznicowe dla lepszej oszczędności wody. Każdy z namiotów ma panoramiczne okna, przez które widać wschody i zachody słońca, będące najbardziej spektakularnym widowiskiem na Ziemi.Strona internetowa Hotelu VOYAGES SAILS IN THE DESERT
Więcej o tym Resorcie przeczytacie w jesiennym numerze magazynu "Milesaway Travel" o luksusowych destynacjach i ekskluzywnych wyprawach! 
Polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz