26 paź 2011

Do You want to be a Top Model ?

Już dziś wieczorem kolejny odcinek programu "Top Model  - zostań modelką". W szale rywalizacji obecnych kandydatek na polską top model postanowiłam się na chwilę zamyślić nad poprzednią edycją. Czy aby na pewno dziewczyna, która wygrała jest naszą ikoną - rozpoznawalną w całej Polsce twarzą kampanii reklamowych i sesji do magazynów o modzie? Moim zdaniem to nie Paulina Papierska wygrała ten konkurs, a prawdziwą top model została Ola Kuligowska. Od początku jej zdjęcia na sesjach wywoływały we mnie dreszcz zainteresowania i podziwu. Pełen profesjonalizm co zaowocowało kilkunastoma sesjami m.in. dla firmy Ochnik oraz zdjęciami dla zagranicznych magazynów modowych.

Czwartą, ale równie zwycięską pozycję zajęła Kasia Smolińska, która moim zdaniem robi dużo większą karierę niż Paulina. Kasia została twarzą marki DIVA z uroczą biżuterią dla młodzieży. Ostatnio widziałam ją nawet w sesji zdjęciowej do Glamour, gdzie prezentowała "school style" czyli jeansowe kurtki i trampki.
 Pytanie brzmi, która z poniższych "gwiazdeczek" zostanie kolejną polską top modelką i zaprzepaści swoje szanse na pracę w modzie na naprawdę fajnych warunkach? Podobno już Fashion TV opublikował materiał z pokazów mody na Fashion Week w Paryżu, a czujne oczy internautek wypatrzyły te oto trzy panny na pokazie - rzekomo to one dostaną się do finału... Czyżby cały program był ustawiony ?A może każda z tych dziewczyn zasługuje na miano top model? No po sesji rozbieranej szczerze w to wątpię, a takie gadanie Joanny Krupy, że każda modelka musi się kiedyś rozebrać do naga to jest jawna kpina!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz