6 wrz 2011

Fashion Films&Books Box Office - czyli najlepsze książki i filmy o modzie! nr 2 SZMINKA W WIELKIM MIEŚCIE!


Dziś w modowym książkowo - filmowym podsumowaniu miejsce 2, na którym znajduje się druga najbardziej znana (pierwsza jest na mojej liście na miejscu 3) książka mistrzyni nowojorskiego blichtru Candace Bushnell pt. "Szminka w Wielkim Mieście" w oryginale pod tytułem "Lipstick Jungle".

Książkę po raz pierwszy wydano w 2006 roku, a w 2008 doczekała się ona swojej serialowej wersji w telewizji NBC. Główne role zagrały Brooke Shields (Wendy Healy), Lindsay Price (Victory Ford) oraz Kim Raver ( Nico Reilly). Wszystkie ubrane w doskonałe ciuchy, z których przede wszystkim wyróżnia się niezliczona ilość sukienek! Samą książkę czyta się bardzo dobrze, serial ogląda jeszcze lepiej - być może ze względu na dużą ilość przystojnych aktorów, którzy w nim grają.Historia dosyć klasyczna - trzy bogate, wpływowe i piękne kobiety próbują dać sobie radę ze swoim życiem. Nico jest redaktorką magazynu o modzie, Wendy producentką filmową, a Victory projektantką mody. To właśnie ta ostatnia najbardziej przyciąga zarówno wzrok mężczyzn jak i zainteresowanie fanek mody, gdyż jej ciuchy są naprawdę niczego sobie.
Bohaterki serialu
Wendy Healy
Nico Reilly
Victory Ford


Gorąco polecam książkę i film na długie jesienne wieczory - to jeden z niewielu sposobów, żeby nasze kobiece fantazje o świecie wielkiej mody się spełniły!

1 komentarz:

  1. I've never seen this show.. but it looks good:) p.s. I entered a blogger contest and I really need you to 'like' my picture.. it only takes a second. I'd really appreciated. here is an explanation: http://cyliaaaa.blogspot.com/2011/09/tag.html

    OdpowiedzUsuń