12 wrz 2011

American Flag Style - stroje inspirowane flagą USADziś pozostając w nastroju typowo amerykańskim postanowiłam poszukać w sklepach motywów flagi USA! Niestety moje poszukiwania zakończyły się na jednej bluzce, którą prezentuję na końcu ( nowa kolekcja New Yorkera). Dziwi mnie to niezmiernie ponieważ jest to bardzo modny i wyrazisty akcent dla każdego stroju czy stylizacji! Pod spodem przedstawiam najciekawsze pomysły na to jak wykorzystać flagę - nie tylko USA, ale każdą inną z wyrazistym podziałem kolorów ;] Nawet światowej klasy projektanci wykorzystują ten motyw - jeśli ktoś chce być na czasie warto mieć choć jedną rzecz z tym motywem !
BLUZKI I SPODENKI
BUTYSTROJE KĄPIELOWE
OKULARY


TOREBKI
   


 BIŻUTERIA


WNĘTRZA

 I NAJBARDZIEJ ZADZIWIAJĄCE Z WSZYSTKICH !
SUKNIE ŚLUBNE


więcej


Sami więc widzicie, że jest ogrom pomysłów na to jak wykorzystać wzory z flagi Stanów Zjednoczonych - swoją drogą ciekawe jak zareagowaliby polscy politycy na widok kolekcji stworzonej z flagi Polski ;p

Ja po długich poszukiwaniach znalazłam jedynie tą bluzkę w New Yorkerze (60zł),która nawet w rozmiarze XS wygląda jak zdjęta z grubszego brata, swoją drogą dosyć bezkształtna;p


Jednak od razu mówię, ze poszukiwań flagi USA nie zakończyłam, gdyż czuję modowy niedosyt ;) jak tylko coś znajdę z pewnością się z wami tym podzielę ;)


3 komentarze:

  1. haha :D Fajne. Brakuje jeszcze tylko 'amerykańskich' majtek

    OdpowiedzUsuń
  2. wiesz może, gdzie można znaleźć, któryś ze stroi dwuczęściowych ?

    OdpowiedzUsuń
  3. Niestety na polskim rynku praktycznie nie istnieją stroje kąpielowe z motywem amerykańskiej flagi, nad czym ubolewam ;(, ale radzę się rozejrzeć na allegro albo e-bay, tam często można znaleźć takie cuda.

    OdpowiedzUsuń