25 lis 2011

I fall in love with parrots!

Kto by pomyślał, że papugi mogą być bardziej interesujące od mody? A jednak - fotografowie bardzo lubią
 je pokazywać na sesjach zdjęciowych razem z modelkami wystrojonymi w najnowsze kolekcje ciuchów, ale to nadal papugi, w tym wypadku Ary grają tutaj pierwsze skrzypce ;)Max Mara Spring 2011 - Jacquelyn Jablonski by Alexi Lubomirski
Collection The light flight by Natalie Franz.
 Nawet na Paris Fashion Week nie zabrakło motywu papug ;D

JC de Castelbajac's runway looks from Paris Fashion Week.Bardzo ciekawą reklamę stworzył Diesel - przy okazji promowania najnowszych jeansów, zwrócili uwagę na problem globalnego ocieplenia i potrzebę znalezienia nowego domu dla amazońskich papug - czy mogą one być traktowane na równi z gołębiami na Placu św. Marka w Wenecji? Cóż nie wydaje mi się aby były aż tak nudne jak gołębie więc zasługują na lepszy żywot ;).

Diesel "Global warming - are you ready?"


Oczywiście, każda z nas może mieć na sobie jakiś element ubioru związany z papugami - do wyboru biżuteria, sukienki, torby, a nawet żywa papuga na ramieniu ;p.
Jednak żaden nadruk na koszulce nie zastąpi zdjęcia lub obrazu prawdziwej papugi na wolności. Zapraszam do ponapawania się pięknem tych niezwykłych ptaków.Tych, którzy zakochali się już w papugach równie mocno co ja - zachęcam do obejrzenia filmu animowanego "Rio", w której para przeuroczych ptaków z gatunku ara hiacyntowa, przemierza amazońskie lasy deszczowe i przedmieścia Rio de Janeiro.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz