19 kwi 2014

Wiosna - Wielkanoc - Radość


Dla każdego z Nas czas Świąt, długich weekendów i generalnie pojmowanej okazji do odpoczynku daje nieopisaną radość. Czasem radość tę wyrażamy gotując pyszne dania - bo nareszcie jest czas, żeby samodzielnie, od podstaw stworzyć kulinarne arcydzieło, a nie zadowolić się daniami z półproduktów... Motywująco działają oczywiście liczne programy kulinarne puszczane na każdym z kanałów telewizyjnych, w których dobrzy i trochę gorsi kucharze starają się wyczarować coś zjadliwego. 
Niektórzy z Nas wyrażają swoją radość z wolnego uprawiając sporty, czyli głównie biegając lub chodząc z kijami do nordic walking o czym świadczy liczba spotkanych, o godzinie dziewiątej rano, osób w parku ;). 
Ja swoją radość z zasłużonego wolnego, odpoczynku i świątecznej atmosfery wyrażam poprzez modę, a największą przyjemność sprawia mi, kiedy z niczego uda mi się stworzyć coś ładnego dla oka. Z okazji świętowania wiosny, Świąt Wielkanocnych i ogólnie pojętej radości, dziś dużo koloru i dużo światła. Bo pamiętajcie - najważniejsze to wyglądać promiennie i czuć się dobrze w tym co się nosi!
Stylizacja:
trencz/trench - Reserved
sukienka/dress - Reserved
baletki/flats - Bon Prix
torebka/bag - New Look

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz