11 mar 2012

Szpak wystrojony w piórka!

Ze względu na ogromne zainteresowanie czytelników występem Michała Szpaka podczas Silesia After Hours 2012 postanowiłam napisać jeszcze kilka zdań o nim i pokazać wszystkie jego stylizacje, które tak dzielnie prezentował na scenie ;).

ZAPRASZAM DO POLUBIENIA PODRÓŻNICZKI NA OBCASACH NA FACEBOOKU, GDZIE ZNAJDZIECIE FILMIK Z JEGO WYSTĘPU PODCZAS JEDNEGO Z POKAZÓW!Kilka zdjęć z próby przed pokazem ;) Piękna złota bluzka i srebrno czarne legginsy ;D
Pierwsza piosenka to "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena  i strój a'la nietoperz w sam raz no i te buty ;o Umiejętności chodzenia w tak wysokich obcasach pozazdrościły Michałowi wszystkie modelki ;pMoja ulubiona piosenka i stylizacja - Guns'n'Roses "Sweet Child O'Mine", włosy zarzucał jak prawdziwy rockowy chłopak ;D.I z okazji Dnia Kobiet trochę spóźnione życzenia muzyczne "You are so beautiful" Joe Cockera. Stylizacja na anioła ;D.


2 komentarze:

  1. Bardzo dziękujemy, że specjalnie dla nas zechciałaś się wysilić :)
    To, że Michała zdjęcia i filmiki będą oblegane, było do przewidzenia. Jak dla mnie nie ma drugiej tak ciekawej osobistości w naszym kraju. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Małe sprostowanie: pierwszą piosenką było "Fever", nie "Dziwny jest ten świat". DJTŚ Michał śpiewał jako ostatni utwór :)

    OdpowiedzUsuń